Czas realizacji zamówienia

Zamówienia w Finger Food Set - Catering & Events realizujemy z najwięszką dokładnością, używając wyłącznie świeżych składników, dlatego na jego przygotowanie potrzebujemy 48 godzin. Pamiętaj, aby każdorazowo w polu uwagi dopisać datę i godzinę dostawy. Całą resztą zajmiemy się my!

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

Catering dostarczymy za pomocą auto-chłodni maksymalnie na godzinę przed rozpoczęciem Twojego wydarzenia. Zachowujemy tym samym ciąg chłodniczy. Chcemy, aby potrawy były możliwie najlepiej wychłodzone i zachowały świeżość. Nasze zestawy pakowane są w boxy kartonowe o wymiarach 45 cm x 28 cm, które możesz wykorzystać jako tacę do podania potraw. W każdym z setów znajdziesz niezbędne dodatki takie jak: serwetki oraz ekologiczne sztućce. Po Twojej stronie pozostaje jedynie zadbać o miejsce serwowania cateringu! Proste prawda? 

Pamiętaj! Jeśli potrzebujesz naszej pomocy w zakresie przygotowania stołów lub ich dekoracji skontaktuj się z nami! Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem!

Kontakt telefoniczny: +48 792 230 093

Kontakt mailowy: kontakt@fingerfoodset.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz sobotę w godzinach od 10:00 - 14:00.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl