FAQ

Co oferuje Finger Food Set?

Finger Food Set to catering eventowy (okolicznościowy) składający się z gotowych zestawów przekąsek, dzięki którym z łatwością skomponujesz indywidualny catering zarówno na przerwę kawową, tagi, czy też spotkania biznesowe, rodzinne lub z przyjaciółmi. Nasze menu z finger food to zbilansowane przekąski na zimno, które zaspokoją nawet wymagające podniebienia. Lekka forma podania i różnorodność smaków wprowadzą swobodę podczas wyboru przysmaków. Bazujemy na lokalnych dostawcach i wykorzystujemy wyłącznie biodegradowalne opakowania. 

Co to jest finger food?

Finger food to eleganckie, słodkie i słone, małe przekąski, które idealnie sprawdzą się na różnego rodzaju spotkaniach, zarówno biznesowych jak i mniej formalnych.

W jaki sposób pakowane są zestawy (sety) Finger Food Set?

Wszystkie nasze zestawy dostarczane są w tekturowych, biodegradowalnych opakowaniach transportowych, które posłużą Tobie również, jako taca do serwowania przekąsek.

Czy poza zamówieniem zestawu na wydarzenie muszę o czymś jeszcze pamiętać?

Nasze zestawy są w 100% gotowe do zaserowania gościom. Ściągasz górę opakowania i voilà. W przypadku setów, w których konieczne jest używanie sztućców dołączane są drewniane widelce, noże i łyżki. Zamawiając Finger Food Set nie musisz się niczym przejmować!

Czy transport jest wliczony w cenę?

Tak, transport jest wliczony w cenę, a my nie naliczamy żadnych dodatkowych opłat. 

Kiedy mogę spodziewać się dostawy?

Dostawy odbywają się w przedziale godzinowym 08:00 - 17:00 od poniedziałku do soboty. Catering dostarczamy na 1-2 godziny przed rozpoczęciem Twojego wydarzenia. Składając zamówienie w polu „uwagi“ wpisz datę i godzinę realizacji usługi.

Czy mogę wcześniej spróbować produktów Finger Food Set?

Tak, możesz wcześniej sprawdzić jak działamy. W tym celu zamów Tasting Set, który składa się z 10 wyselekcjonowanych rodzajów przekąsek.

Czy mogę modyfikować Wasze zestawy (sety) cateringowe?

Jeśli masz taką potrzebę możesz zakupić zestaw indywidualny - Custom Set, który daje Tobie możliwość skomponowania spersonalizowanego setu. Cena zestawu ustalana jest po ustaleniu menu zestawu.

Czy dostawy odbywają się w weekend i święta?

Dostarczamy tylko w soboty. Jesteśmy nieczynni w niedzielę i święta.

Jaka jest wartość minimalnego zamówienia?

Koszt minimalnego zamówienia wynosi 400 zł brutto.  Aby zrealizować dostawę o mniejszej wartości skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 792 230 093 lub mailowo: kontakt@fingerfoodset.pl

Czy mogę zamówić zestaw wegetariański lub bezglutenowy?

Staramy się, aby w naszych setach każdy znalazł coś dla siebie. W większości naszych zestawów występują opcje mięsne i wegetariańskie. Niektóre z naszych propozycji posiadają w menu przekąski naturalnie bezglutenowe. Pamiętaj jednak, że w naszej kuchni nie ma osobnej sekcji na potrawy bezglutenowe.

Ile zestawów (setów) mogę zamówić?

Tyle ile chcesz, nie mamy limitu, ale mamy minimalną wartość zamówienia wynoszącą 400 zł brutto. 

Ile przekąsek przewidzieć na osobę?

W przypadku zestawów finger food zalecamy około 4 przekąski na osobę przez pierwszą godzinę i 2 kolejne na osobę przez każdą kolejną godzinę trwania wydarzenia. Aby ułatwić komponowanie setów na Twoje wydarzenie przy każdym zestawie jest informacja dotycząca szacowanej liczby gości. Każdy event jest inny, dlatego jeśli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 730 052 716 lub mailowo: kontakt@fingerfoodset.pl

Gdzie dostarczamy?

Zajmujemy się głównie dostawą na terenie Poznania i okolic, jednak istnieje możliwość realizacji zamówienia poza obszarem naszych codziennych dostaw. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

+48 730 052 716 lub kontakt@fingerfoodset.pl

Jak mogę zmienić swoje zamówienie?

Przed dokonaniem płatności możesz zmienić zamówienie, dodając lub usuwając zestawy w koszyku. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy zadzwoń: +48 730 052 716

Kiedy muszę złożyć zamówienie, żeby otrzymać je w dzień realizacji wydarzenia?

Potrzebujemy minimum 48 godzin, aby zrealizować wszystkie zamówienia. Skontaktuj się z nami bezpośrednio w sprawie zamówień na ostatnią chwilę - postaramy się pomóc! 

Czy mogę anulować zamówienie?

Możesz anulować swoje zamówienie na minimum 24 godziny przed datą jego realizacji.

Czy podane ceny zawierają podatek VAT?

Wszystkie produkty i usługi obejmują podatek VAT.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, na Twoją prośbę wystawiamy fakturę VAT.

Czy mogę zamówić zestaw Finger Food Set jako prezent?

Oczywiście. Możesz zamówić wybrane już przez siebie zestawy na określone wydarzenie lub wykupić Voucher. Możesz go zamówić kontaktując się z nami telefonicznie: +48 730 052 716 lub mailowo: kontakt@fingerfoodset.pl

Ciągle się zastanawiasz, jak to działa?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

E-mail:  kontakt@fingerfoodset.pl

Tel.: +48 792 230 093

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl