Nasza koncepcja

Tak zaczęła się nasza historia...

Finger Food Set - catering eventowy powstał z połączenia wielu potrzeb, Waszych potrzeb! Wszystkie te cechy zebraliśmy i postawiliśmy na połączenie prostoty, funkcjonalności oraz przede wszystkim smaku z zachowaniem najwyższej jakości potraw. Storzyliśmy catering eventowy na każdą okazję, minimalizując przy tym zużycie plastiku do minimum, dlatego wszystkie nasze sety pakujemy w boxy kartonowe, a pozostałe użyte opakowania są w pełni biodegradowalne. 

Kto tworzy Finger Food Set - catering eventowy?

Twórcami innowacyjnego rozwiązania Finger Food Set są trzy osoby - Justyna Danielewicz, Jakub Kałka oraz Filip Marcinkowski. Pierwsza dwójka od ponad 7 lat aktywnie działa na rynku gastronomicznym w Wielkopolsce. Początkowo rozpowszechniając trend cateringu dietetycznego w Poznaniu, stopniowo poszerzając swoje doświadczenie o organizację eventów oraz produkcję hurtową. Szefem Kuchni Finger Food Set jest Filip Marcinkowski, który przez wiele lat rozwijał swoje umiejętności kulinarne w topowych, polskich restauracjach.

Nasza koncepcja!

Pierwszy raz spotkaliśmy się na początku 2019 roku i od razu wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć coś wspólnie. Produkt, rozwiązanie, którego nie ma jeszcze na rynku. Nie tylko w Poznaniu, ale i całej Polsce. Długo wymienialiśmy się doświadczeniami z organizacji eventów. Chcieliśmy, by nasz produkt był innowacyjny, funkcjonalny oraz wyróżniał się wysoką jakością. Właśnie dlatego postawiliśmy na funkcjonalną prostotę z zachowaniem świeżości oraz smaku, a także wizualnego efektu "wow" cateringu eventowego. Przygotowaliśmy kilkanaście gotowych zestawów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy sety odpowiednie na przerwę kawową, spotkanie z przyjaciółmi, czy też wykwintne przyjęcie. Ponadto zależało nam na stworzeniu możliwości korzystania z naszej oferty „bez wyrzutów sumienia”. Zestawy przygotowywane są z produktów od lokalnych dostawców, a my używamy wyłącznie biodegradowalnych opakowań. Tak! Chcemy być ekologiczni! Z myślą, że nie ma planety B. ;-)

Czas to pieniądz i każdy ma go za mało w obecnych czasach, dlatego długo zastanowiliśmy się nad zoptymalizowaniem procesu zamówienia przy tworzeniu Finger Food Set. Zależało nam na maksymalnym jego skróceniu. Klasycznie Klient wysyła zapytanie z prośbą o przedstawienie oferty -> oczekuje na jej przygotowanie -> wybiera menu -> czeka na potwierdzenie. Cały proces trwa niekiedy nawet tydzień. My dajemy Tobie gotowe rozwiązanie z możliwością skorzystania z naszej oferty z dostawą w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia!

Dla kogo są nasze zestawy i na jaką okazję?

Nasze zestawy stworzyliśmy z myślą o obsłudze Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przeznaczenie gotowych setów jest ograniczone tylko Twoją wyobraźnią! Propozycje Finger Food Set dają możliwość zorganizowania cateringu na przerwę kawową, brain storm, spotkanie rady nadzorczej, czy też organizację imprezy urodzinowej. 

Finger Food Set - Catering & Events
+48 +48 792230093
kontakt@fingerfoodset.pl
 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl